
Натуральна добавка NOW CoQ-10 Liquid, 118 мл
995 ₴
- В наявності
- Код: CN3620
Призначення NOW Foods Liquid CoQ10:
- поліпшення клітинного дихання;
- підтримання здоров'я серцево-судинної системи;
- підвищення витривалості;
- поліпшення синтезу АТФ;
- посилення властивостей вітаміну Е;
- антиоксидантний захист;
- зміцнення імунітету;
- підвищення ефективності силового тренінгу;
- допомога у відновленні після тренувань.
Єдиний активний інгредієнт добавки - коензим Q10. Виробник гарантує чистоту сировини і безпеку добавки.
Переваги NOW Foods Liquid CoQ10:
- достатній вміст коензиму;
- висока біодоступність;
- зручна рідка форма;
- невелика разова порція;
- вегетаріанський продукт;
- підходить всім фізично активним людям;
- добре поєднується з іншими добавками;
- без побічних ефектів;
- американське якість;
- доступна ціна.
Як приймати NOW Foods Liquid CoQ10
Виробник рекомендує приймати по одній чайній ложці (5 мл) один раз на добу, найкраще - під час їжі. Перед вживанням флакон потрібно кілька разів енергійно струснути. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.
Прийом добавки не рекомендований вагітним і годуючим жінкам, підліткам до 18 років, гіпотонікам, алергікам і людям з індивідуальними протипоказаннями. Зверніться за медичною допомогою, якщо після прийому добавки ви відзначаєте погіршення самопочуття.
Зберігайте добавку в недоступному для дітей прохолодному місці. Не допускайте нагрівання і заморожування. Бережіть від прямого сонячного світла і попадання всередину вологи. Під час зберігання можливе утворення невеликого осаду.
Вміст елементів у 1й порції:
5 млКалорії 20 ккал
- від жирів 15 ккал
Жири 2 г
Вуглеводи 1 г
Вітамін В3 0 ,7 мг
Вітамін В6 7 мг
Вітамін В12 100 мкг
Вітамін В5 5 мг
Коензим Q10 100 мг
Екстракт стевії 20 мг
D-рибоза 10 мг
NAD тригідрат 5 мг
Інгредієнти
деіонізована вода, олія рисових висівок, рослинний гліцерин, ксиліт, соєвий лецитин, гідрооксильований соєвий лецитин, натуральний ароматизатор ванілі, натуральний екстракт апельсина, білок коричневого рису, екстракт розмарину (листя), лимонна кислота, сорбат калію (як консервант), лимонна кислота, сорбат калію (як консервант) та гуарова камедь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Вага | 118 г |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 16 |
| Вміст порції | 5 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 24 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Q10 |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 995 ₴
