
Спортивна пляшка VPLab Drinking Bottle Gripper BPA Free, 750 мл - Green
425 ₴
- В наявності
- Код: CN19922-3
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vplab Drinking Bottle Gripper – спортивна пляшка для води, яка поєднує зручність використання та матеріали природного походження.
Особливості Vplab Drinking Bottle Gripper:
- Виготовлена з матеріалів, що переробляються на основі цукрової тростини.
- Вироблена з безпечного харчового пластику (LDPE).
- Не містить бісфенолу А (BPA Free).
- Підходить для миття в посудомийній машині.
Пляшку створено з урахуванням турботи про навколишнє середовище, використовуючи матеріали, що підлягають вторинній переробці.
Переваги Vplab Drinking Bottle Gripper:
- Ергономічний дизайн забезпечує комфортне захоплення при використанні.
- Кришка, що загвинчується, спрощує процеси наповнення та очищення.
- Наявність прозорої смуги з відмітками дозволяє контролювати обсяг рідини.
Спортивна пляшка призначена для підтримки водного балансу під час фізичної активності та у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Спортивна пляшка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Колір | Green |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 750 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴
