
Клітковина чорноплідної горобини OstroVit Vege Chokeberry Fiber, 200 грам - Пошкоджений
160 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: CN14375-1
OstroVit Vege Chokeberry Fiber – це добавка, яка є джерелом натуральних харчових волокон для підтримки збалансованого щоденного раціону.
Особливості OstroVit Vege Chokeberry Fiber:
- Отримано з висушених макух аронії методом мікронізації без використання хімічних добавок.
- Наведена у зручній порошковій формі, яка добре вбирає воду.
- Має повністю рослинне походження, тому підходить для вегетаріанців та веганів.
Клітковина аронії складається з полісахаридних та неполісахаридних речовин рослинного походження. Ці компоненти не перетравлюються і не засвоюються в травному тракті, виконуючи роль баластних речовин (розчинних та нерозчинних волокон), що сприяє підтримці нормальної роботи організму. Переваги OstroVit Vege Chokeberry Fiber:
- Простий та зрозумілий склад без зайвих наповнювачів.
- Легко інтегрується в раціон: порошок зручно додавати до йогуртів, вівсянки, смузі або домашньої випічки.
- Підходящий формат для тих людей, яким складно приймати добавки у вигляді таблеток або капсул.
Цей продукт створений для людей, які дбають про поживну підтримку свого організму і хочуть забезпечити стабільне надходження харчових волокон щодня.
Як приймати OstroVit Vege Chokeberry Fiber:
Змішайте 1 мірну ложку клітковини з 10 мл. Запийте додатковою склянкою води. Продукт також можна додавати у вівсянку, смузі чи йогурт. Приймати двічі на день за 30 хвилин до їди. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
5 грамКалорії 14 ккал
Жири 0,2 г
- насичені 0 г
Вуглеводи 0,9 г
- цукор 0,8 г
Харчові волокна 3,1 г
Білок 0,5 г
Сіль 0 г
Клітковина чорноплідної горобини 5 г
Інгредієнти
Клітковина чорноплідної горобини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 200 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 10 |
| Вміст порції | 5 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 8 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 40 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для очищення організму, Для травлення |
| Стан | Пошкоджений |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Рослинні суміші |
| Ширина в упаковці | 8 см |
- Ціна: 120 ₴

