
Натуральна добавка Solgar Pycnogenol 100 mg, 30 вегакапсул
2 845 ₴
- В наявності
- Код: CN12483
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Solgar Pycnogenol 100 mg - натуральна харчова добавка, що є екстрактом кори французької приморської сосни, що росте на південному заході Франції. Це натуральне концентроване джерело проантоціанідинів рослинного походження, комплексу природних флавоноїдів та інших біологічно активних компонентів.
Особливості:
- потужний антиоксидант
- підтримує здоров'я серцево-судинної системи
- корисний для капілярів
- підтримує здоровий кровообіг у ногах
Як приймати:
Як харчова добавка для дорослих приймайте по одній (1) рослинній капсулі двічі на день, бажано під час їжі, або за призначенням лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаPycnogenol: Екстракт французької приморської сосни (Pinus pinaster) (кора) 100 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза, рослинний магнію стеарат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 845 ₴
