-30%

Креатин Progress Nutrition Creatine Monohydrate, 300 грам
525 ₴
370 ₴
- В наявності
- Код: CN5360
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення Progress Nutrition Creatine Monohydrate:
- підвищення витривалості;
- збільшення одноповторного максимуму;
- зменшення втоми;
- допомога в нарощуванні м'язової маси;
- скорочення періоду відновлення;
- підвищення ефективності силових тренувань.
У складі добавки - тільки моногідрат креатину. Виробник гарантує безпеку продукту при дотриманні всіх рекомендацій.
Як приймати Progress Nutrition Creatine Monohydrate
Приймайте по одній порції один раз в день. У дні тренувань - за півгодини до початку тренувальної сесії, в інші дні - з ранку натщесерце. Щоб приготувати один напій, розчиніть порцію креатину в 300 мл води або солодкого соку. Для кращих результатів можете приймати креатин разом з бета-аланином. Не перевищуйте рекомендовану добову норму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | progress nutrition |
| Вага | 300 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 15 |
| Вміст порції | 3.4 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 88 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

