-1%

Формула для жінок Orzax Proceive F, 30 саше для підтримки здоров'я репродуктивної системи
1 735 ₴
1 710 ₴
- В наявності
- Код: CN17075
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Orzax Proceive F – це дієтична добавка, спеціально розроблена для жінок, які планують вагітність, та забезпечує необхідну нутрієнтну підтримку організму.
Особливості Orzax Proceive F:
- Містить міо-інозитол, коензим Q10, глутатіон та астаксантин.
- Включає в себе комплекс вітамінів: C, E, D3, B6 і B12.
- Збагачений мінералами: магнієм, цинком та селеном.
- Містить фолієву кислоту активною формою (Quatrefolic®).
- Не містить глютен, ГМО та лактозу.
Ключові компоненти, такі як міо-інозитол та фолієва кислота, важливі для підтримки репродуктивної системи. Вітаміни та мінерали сприяють загальному зміцненню організму, а коензим Q10, глутатіон та астаксантин відомі своїми антиоксидантними властивостями.
Переваги Orzax Proceive F:
- Сприяє підтримці репродуктивної функції.
- Допомагає у нормалізації гормонального фону та покращенні фертильності.
- Сприяє зміцненню імунної системи.
- Підтримує здоров'я плода завдяки вмісту фолієвої кислоти.
Цей продукт є комплексним підходом до підготовки організму жінки до вагітності, забезпечуючи його ключовими вітамінами, мінералами та спеціальними нутрієнтами для підтримки здоров'я.
Як приймати Orzax Proceive F:
Як дієтична добавка для дорослих рекомендується приймати одне (1) саше щодня або за вказівкою лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 сашеІнозитол (Міо-інозитол) 2000 мг
Вітамін E 12 мг
Магній 100 мг
Вітамін C 180 мг
Коензим Q10 100 мг
Глутатіон 50 мг
Цинк 15 мг
Вітамін B6 5 мг
Астаксантин 1 мг
Фолієва кислота 400 мкг
Селен 50 мкг
Вітамін D3 15 мкг
Вітамін B12 50 мкг
Інгредієнти
Міо-інозитол, регулятор кислотності: лимонна кислота, тримагнію цитрат, ароматизатор абрикосовий, L-аскорбінова кислота (вітамін С), коензим Q10, DL-альфа токоферил ацетат (вітамін Е), глутатіон, цинку сульфат моногідрат, підсолоджувач: стевіол гли B6), холекальциферол (вітамін D3), (6S)-5-метилтетрагідрофолієва кислота, глюкозамінова сіль (Quatrefolic®), натрію селеніт, метилкобаламін (вітамін B12, Mecobalactive®).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORZAX |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 саше |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Туреччина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для загального оздоровлення, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Рослинні суміші |
| Ширина в упаковці | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴
