
Натуральна добавка Natural Factors Melatonin 3 mg, 90 жувальних таблеток
280 ₴
- В наявності
- Код: CN10315
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Natural Factors Melatonin 3 mg - це харчова добавка, яка взаємодіє з природними циклами організму, ефективно перезавантажуючи ваш біологічний годинник, допомагаючи вам швидше заснути, підвищуючи якість і тривалість сну, підтримуючи швидкий сон і знижуючи денну втому.
Особливості:
- Допомагає відновити цикл сну
- Усуває випадкові порушення сну, включаючи труднощі із засинанням, тривалим сном та надто раннє пробудження
- Відновлює нормальний режим сну при зміненому графіку (наприклад, зміні часових поясів, змінної роботі тощо. буд.)
Як приймати:
Приймати по 1 жувальній таблетці на день перед сном, попередньо розжувавши або розчинивши її.
Вміст елементів у 1й порції:
1 жувальна таблеткаМелатонін 3 мг
Інгредієнти
Лактоза, мікрокристалічна целюлоза, натуральний ароматизатор «перцева м'ята», кроскармеллоза натрію, магнію стеарат (рослинного походження)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural Factors |
| Форма випуску | Жувальні таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 жувальних таблеток |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

