-8%

Рюкзак міський YES Double T-100 558402
1 416 ₴
1 298 ₴
- В наявності
- Код: 3845786
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак міський Double T-100 YES 558402
Легкий рюкзак торгової марки YES Double T-100 558402, одночасно простий і унікальний. Рюкзак має одне велике відділення один об'ємна кишеня на блискавці. Рюкзак неймовірно місткий, має чіткі контури і дизайнерські фішки - прогумовані елементи, нашивки. Ущільнені спинка, лямки та дно. Матеріал: поліестер з водовідштовхувальним ефектом. Розмір: 40x13x30 див.
Характеристики:
- Тип: рюкзак
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 40x30x13 см
- Вага: 500 г
- Колір: червоний
- Виробник: YES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 5056137179541 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴
