-8%

Комплект постільної білизни Бавовна 100% GOLD Двоспальний від українського виробника Бежевий 5145
1 086 ₴
996 ₴
- В наявності
- Код: 5224171
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальний комплект постільної білизни
Підковдра 180x210 см
Простирадло 200x220 см
Наволочки (2 шт) 70x70 см
Тканина: GOLD
Склад: 100% бавовна
Щільність: 125 (ніт/см2)
Упаковка: пакет на замку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Бавовна | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴
