
Натуральна добавка New Chapter Reishi, 60 капсул
1 820 ₴
- В наявності
- Код: CN10157
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
New Chapter Reishi завдяки своїм лікувальним властивостям, гриби рейші вже не одне тисячоліття використовуються як лікарські засоби народами Азії.
Головний секрет їх популярності полягає в тому, що під час кожного етапу життєвого циклу гриб набирається важливими поживними речовинами та зміцнює свої захисні механізми.
Особливості:
- Зміцнює серцево-судинну систему
- Підтримує імунну систему
- Стабілізує суглоби
- Підтримує цукор у крові
New Chapter у своїй добавкі використовують лише 90-денні гриби (оптимальний вік для гриба), наповнені повним спектром корисних властивостей. Рейші уповільнюють процес старіння всіх органів та систем, підтримують стійкість організму до стресів – завдяки чому покращується загальне самопочуття та життєздатність.
Як приймати:
Приймати 2 рази на день під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиОрганічний рейші (Ganoderma lucidum, Ling zhi) (міцелій та плодові тіла) 1000 мг
Інгредієнти
Капсула (пулулан [Aureobasidium pullulans], карагінан, вода та хлорид калію)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Chapter |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для нервової системи, Для серцево-судинної системи, Для суглобів, Для поліпшення сну, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴

