
Замінник харчування Olimp Sport Nutrition Cream of Rice Instant Form, 1 кг - Ваніль
1 130 ₴
- В наявності
- Код: CN15659-1
Olimp Cream of Rice Instant Form - десерт, що швидко готується, легко засвоюється з рисового крему з ніжною консистенцією. Просто налийте воду (теплу чи холодну) і все готове! Швидке «вуглеводне завантаження» гарантовано!
Особливості:
- Швидке «вуглеводне завантаження» — солідна порція складних вуглеводів
- Допомога у відновленні правильної функції м'язів (скорочення) після дуже напружених або тривалих фізичних вправ, що призводять до м'язової втоми та виснаження запасів глікогену в скелетних м'язах.
- Додаткова енергія
- Десерт із рисового крему без цукру та з низьким вмістом жиру.
- Просте та швидке блюдо, яке можна приготувати до та після тренування
- Додано 12 вітамінів, включаючи вітаміни групи В.
- Підтримання правильного енергетичного обміну та метаболізму глікогену
- Допомога у зменшенні почуття втоми
- Смачне доповнення до раціону для людей, які працюють над своєю фігурою, з підвищеною потребою у вуглеводах
- Продукт підходить для вегетаріанців
Вуглеводи сприяють відновленню нормальної функції м'язів (скорочення) після дуже інтенсивних та/або дуже тривалих фізичних навантажень, що призводить до виснаження м'язів та запасів глікогену у скелетних м'язах. Позитивний ефект досягається при вживанні загалом 4 г вуглеводів на кг маси тіла з усіх джерел їжі в індивідуальних дозах у перші 4 години і пізніше через 6 годин після закінчення дуже інтенсивних і/або дуже тривалих фізичних навантажень. активності, що призводить до виснаження м'язів та запасів глікогену у скелетних м'язах.
Якісні рисовий крем від Olimp Sport Nutrition можна використовувати як смачну альтернативу різним видам каш та іншим джерелам вуглеводів. Це унікальна форма добавки «вуглеводів», відмінна від звичайних вуглеводів і водночас швидкий варіант для зайнятих людей, які не мають часу готувати їжу до або після тренування.
Як приймати:
Розчиніть одну порцію продукту (33 г) у 200 мл холодної або 250 мл теплої води, інтенсивно перемішуючи до досягнення відповідної текстури. Приймайте до або після тренування.
Вміст елементів у 1й порції:
33 грамиКалорії 117 ккал
Жири 0.3 г
- насичені 0.1 г
Вуглеводи 26 г
- цукор 0 г
Білок 2.5 г
Сіль 0.21 г
Вітамін А (ретинилацетат) 160 мкг
Вітамін D (холекальциферол) 1 мкг
Вітамін Е (DL-токоферилацетат) 2.4 мг
Вітамін С (L-аскорбінова кислота) 16 мг
Вітамін В1 (тіамін мононітрат) 0.22 мг
Вітамін В2 (рибофлавін) 0.28 мг
Вітамін В3 (нікотинамід) 3.2 мг
Вітамін В5 (d-пантотенат кальцію) 1.2 мг
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 0.28 мг
Вітамін В7 (d-біотин) 10 мкг
Вітамін В9 (птероілмоноглютамінова кислота) 40 мкг
Вітамін В12 (ціанокобаламін) 0.5 мкг
Інгредієнти
93,5% рисове борошно, ароматизатори, антинагляд: діоксид кремнію; сіль, підсолоджувачі ацесульфам К, сукралоза.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Смак | Ваніль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота в пакованні | 30 |
| Вміст білків | 7.5 % |
| Вміст вуглеводів | 79 % |
| Вміст жирів | 0.9 % |
| Вміст порції | 33 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Дієтичні потреби | Для вегетаріанців, Без цукру, Без лактози |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Порошок |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 130 ₴
