-1%

Натуральна добавка Olimp Sport Nutrition Innovum Silica Max, 30 капсул
575 ₴
570 ₴
- В наявності
- Код: CN7515
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Olimp Innovum Silica Max - допомагає доповнити раціон інгредієнтами, які допомагають підтримувати волосся, шкіру та нігті у хорошому стані.
Добавка містить високу дозу польового хвоща, стандартизованого за вмістом кремнезему, який разом із цинком підтримує стан волосся, шкіри та нігтів. Продукт також містить екстракт кропиви, цистин та полівітамінно-мінеральний комплекс.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі щодня, приймати під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаЕкстракт хвоща 400 мг
Кремнезем (з екстракту хвоща та діоксиду кремнію) 40 мг
- кремній 18,7 мг
Екстракт кропиви 100 мг
Цистин 50 мг
Вітамін А 800 мкг
Вітамін D 5 мкг
Вітамін Е 12 мг
Вітамін C 80 мг
Вітамін В1 1,1 мг
Вітамін В2 1,4 мг
Вітамін В3 16 мг
Вітамін В5 6 мг
Вітамін B6 1,4 мг
Вітамін В7 300 мкг
Вітамін В9 200 мкг
Вітамін B12 2,5 мкг
Цинк 10 мг
Мідь 1 мг
Селен 55 мкг
Інгредієнти
екстракт хвоща польового (Equisetum arvense L.), наповнювач – целюлоза, вітаміни [L-аскорбінова кислота – вітамін C, DL-альфа-токоферилацетат – вітамін E, нікотинамід – ніацин, ретинілацетат – вітамін A, D-пантотенат кальцію. - пантотенова кислота, ціанокобаламін - вітамін B12, холекальциферол - вітамін D, гідрохлорид піридоксину - вітамін B6, рибофлавін: вітамін B2, мононітрат тіаміну - тіамін (вітамін B1), D-біотин - біотин, екстраїлмоноглутамінова кислота L.), дигліцинат цинку, цистин, покриття [глазур - полівініловий спирт (ПВА); барвник – діоксид титану; глазурі - поліетиленгліколь, тальк], наповнювач - натрієва сіль зшитої карбоксиметилцелюлози; селенат натрію (IV), діоксид кремнію, антистежувальний агент - магнієві солі жирних кислот; дигліцинат міді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів |
| Стать | Жіночий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
