
Натуральна добавка Life Extension Super Digestive Enzymes and Probiotics, 60 вегакапсул для підтримки травної системи
1 095 ₴
- В наявності
- Код: CN14119
Life Extension Super Digestive Enzymes and Probiotics - найкраща у своєму класі формула містить 10 ферментів, що підходять для вегетаріанців, а також пробіотики B. coagulans, які підтримують баланс шлунково-кишкового тракту, руйнують рослинну дієту та перетравлюють такі макро , як білки, молочні продукти та жири.
Особливості:
- Найкраща у своєму класі формула поєднує в собі ферменти та пробіотичний штам
- Сприяє оптимальному травленню, особливо для тих, хто дотримується рослинної дієти
- Допомагає вашому організму засвоювати поживні речовини з їжі, яку ви їсте
- Суміш із 10 ферментів націлена на рослинні продукти, а також на білки, жири та вуглеводи.
- Вегетаріанська формула, що не містить ГМО
Life Extension Super Digestive Enzymes and Probiotics - це формула для здоров'я травної системи хороша для всіх, хто намагається збільшити споживання овочів, бобових, фруктів або листової зелені, що важко перетравлюються. Він містить науково розроблену суміш травних ферментів, а також корисний пробіотичний штам, який допомагає підтримувати здоровий баланс шлунково-кишкового тракту.
Як приймати:
Приймайте по одній (1) капсулі один-два рази на день перед рясним прийомом їжі або за рекомендацією лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаVegetarian Digestive Enzyme Blend 140 мг
Протеаза SP (A. oryzae, B. subtilis) 25000 FCC (HUT)
Бромелайн (A. comosus) 800000 FCC (PU)
Лактаза (A. oryzae) 2000 FCC (ALU)
Целюлаза (A. niger) 2000 FCC (CU)
Ліпаза (C. Rugosa) 2500 FCC (FIP)
Альфа-галактозидаза (A. niger) 150 (GalU)
Геміцелюлаза (A. niger) 4000 (HCU)
Пектиназа (A. niger) 25 (ендо-PGU)
Протеаза 3.0 (A. niger) 10 (SAPU)
Ксиланаза (T. longibrachiatum) 500 (XU)
Lactospore® B. coagulans MTCC5856 (1 мільярд КУО) 10 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза (капсула), мальтодекстрин, тригліцериди із середньою довжиною ланцюга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакасула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 095 ₴

