
Мелатонін Nordic Naturals Melatonin 1.5 mg Gummies, 60 жувальних таблеток
890 ₴
- В наявності
- Код: CN13532
Nordic Naturals Melatonin Gummies 1.5 mg - це смачні та зручні у використанні жувальні цукерки, що містять 1,5 мг мелатоніну.
Добавку виготовлено з натуральних інгредієнтів, включаючи екстракт малини та малиновий сік. Вони не містять штучних барвників, ароматизаторів чи консервантів.
Особливості:
- допомагає покращити якість сну
- допомагає прискорити процес засипання
- має приємний смак малини
Мелатонін відіграє важливу роль в обміні речовин у всьому організмі, включаючи синхронізацію циклу сну та неспання з циркадним ритмом, який слідує за днем і вночі. Мелатонін сприяє глибокому сну протягом ночі, що призводить до відчуття спокійнішого сну. Мелатонін також діє як антиоксидант, допомагаючи знизити окислювальний стрес у всьому організмі.
Як приймати:
Дорослим приймати по одній жувальній мармеладці перед сном (при необхідності можна прийняти другу порцію) або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 жувальна таблеткаКалорії 5 ккал
Вуглеводи 2 г
Харчова клітковина 1 г
Цукор 0 г
- доданого цукру 0 г
Ксилитол 1 г
Натрій 10 мг
Мелатонін 1.5 мг
Інгредієнти
Розчинна тапіокова клітковина, очищена вода, пектин, натуральний ароматизатор, лимонна кислота, фруктово-овочевий сік (барвник), дигідрат цитрату натрію, олія, карнаубський віск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordic Naturals |
| Форма випуску | Жувальні таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 жувальна таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 890 ₴


