
Натуральна добавка Solgar Korean Ginseng Root Extract Standardized Full Potency, 60 вегакапсул
1 510 ₴
1 400 ₴
- В наявності
- Код: CN12501
Solgar SFP Korean Ginseng Root Extract - натуральна рослинна харчова добавка, що містить екстракт кореня корейського женьшеню, яке відоме з давніх-давен своїми лікувальними властивостями. Його корінь включає алкалоїди, смоли, вітамін С, сірку і фосфор, і безліч інших корисних мікроелементів
Женьшень має тонізуючу та болезаспокійливу дію на організм. Він підвищує працездатність, виводить жовч та покращує циркуляцію кисню в легенях. Ця унікальна рослина нормалізує артеріальний тиск, підвищує функції ендокринної системи, а також здатна знизити рівень цукру в крові.
Не менш важлива властивість женьшеню – він надає заспокійливу дію на нервову систему. Цим обгрунтовано його широке застосування при неврозах, стресах, депресіях, а також при розумовому та фізичному перенапрузі.
Як приймати:
Як трав'яна добавка для дорослих приймайте по одній (1) рослинній капсулі до трьох (3) разів на день, переважно під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаЗалізо 1 мг
Стандартизований екстракт корейського женьшеню (корінь) 250 мг
- гінзенозиди (стд. 8%) 20 мг
Порошок сирого корейського женьшеню (корінь) 200 мг
Інгредієнти
Рослинна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, рослинний магнію стеарат, суміш PhytO2X (L-аскорбінова кислота, натуральний бетакаротин).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для нервової системи, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Женьшень |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 400 ₴
