-10%

Натуральна добавка Solgar Comfort Zone, 90 вегакапсул
1 085 ₴
980 ₴
- В наявності
- Код: CN6076
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення Solgar Comfort Zone Digestive Complex:
- поліпшення травлення;
- допомога в засвоєнні "важкої" їжі;
- зменшення газоутворення;
- підтримання імунітету;
- зменшення інтенсивності прояву мальабсорбції;
- підтримання гарного самопочуття.
Основа комплексу - травні ферменти. Також в складі присутні деякі рослинні екстракти. Виробник гарантує безпеку продукту.
Як приймати Solgar Comfort Zone Digestive Complex
Приймайте по одній капсулі під час кожного прийому їжі, але не більше чотирьох разів на день. При необхідності запивайте капсули невеликою кількістю води. Перед початком курсу прийому проконсультуйтеся з лікарем. Не рекомендується приймати добавку підліткам до 16 років, алергікам, жінкам під час вагітності та в період грудного вигодовування, а також при наявності індивідуальних протипоказань. Не є лікарським засобом.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаProprietary Enzyme Blend Activity 200 мг
Амілаза 12500 DU
Протеаза SP 50000 HUT
Лактаза 1000 ALU
Пектиназа / фітаза 75 endo-PGU
Ліпаза 1000 FIP
Бромелайн 100000 PU
Целюлаза 500 CU
Папаїн 100000 PU
Інверт />Мальтаза 300 DP
Альфа-галактозидаза 150 GaIU
Суміш Botanical Comfort 225 мг
Порошок кмину (Cuminium cyminum ) (насіння), Екстракт фенхелю (4: 1) (Foeniculum vulgare) (насіння), Ромашка (Matricaria recutita) (квітка), Екстракт імбиру (4: 1) (Zingiber officinale) (корінь), Анісовий порошок (Pimpinella anisum)
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію.
Утримує молоко, пшеницю та сою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для очищення організму, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴

