
Екстракт гуарани Immune-Labs Guarana 22% Caffeine, 100 капсул для підтримки енергії
485 ₴
- В наявності
- Код: CN15194
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Immune Labs Guarana 22% Caffeine – це потужний засіб, який пробуджує ваш організм та додає енергії на весь день. Ця добавка містить високу концентрацію кофеїну (22%), одержаного з насіння гуарани, природного джерела енергії. Завдяки гуарані ви отримаєте енергетичний заряд без неприємних побічних ефектів. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає бадьорість та концентрацію у повсякденному житті.
Переваги Immune Labs Guarana 22% Caffeine:
- підвищує фізичну продуктивність;
- знижує симптоми втоми;
- підтримує когнітивні здібності, концентрацію та пам'ять;
- стимулює обмін речовин.
Капсули Guarana 22% Caffeine легко приймати будь-якої пори дня, забезпечуючи довгостроковий приплив енергії. Незалежно від того, чи потрібно вам підтримати активний спосіб життя або просто подолати втому, Guarana 22% Caffeine допоможе вам досягти ваших цілей.
Як приймати:
Приймайте по 2 капсули до двох разів на день.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиЕкстракт гуарани (Paullinia Cupana) (насіння) 910 мг
- кофеїн 200 мг
Інгредієнти
Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, інгредієнти капсули: желатин, барвник: діоксид титану, жовтий оксид заліза, червоний оксид заліза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴
