
Ашваганда Immune-Labs Ashwagandha 143 mg, 100 капсул
355 ₴
- В наявності
- Код: CN15186
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Immune Labs Ashwagandha – це натуральна добавка, створена на основі ашваганди, щоб підтримувати фізичний та емоційний стан. Ашваганда, відома як індійський женьшень, росте у різних частинах світу і славиться своїми адаптогенними властивостями. Активні компоненти ашваганди включають алкалоїди, вітаноліди, флавоноїди, сапоніни та кумарини. Ця адаптогенна рослина рекомендується для пом'якшення хронічного стресу. Immune Labs пропонує капсули Ashwagandha, які сприяють загальній фізичній та психоемоційній рівновазі.
Переваги Ashwagandha від Immune Labs:
- підвищує стресостійкість, допомагаючи справлятися із повсякденними викликами;
- покращує самопочуття та сприяє розслабленню, знімаючи напругу;
- знижує рівень тривожності та депресії, сприяючи психічній стабільності;
- підтримує імунну систему, підвищуючи її опірність;
- зміцнює м'язову тканину та сприяє фізичній витривалості;
- підвищує пам'ять та концентрацію, покращуючи когнітивні функції.
Ashwagandha від Immune Labs - це природна підтримка, яка допомагає вам справлятися з життєвим стресом, покращувати енергію та зміцнювати нервову систему.
Рекомендації щодо застосування:
Приймати по 1 капсулі щодня.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт ашваганди (Withania Somnifera) (корінь) 143 мг
- вітаноліди 10 мг
Інгредієнти
Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, інгредієнти капсули: желатин, барвники: оксид заліза жовтий, червоний оксид заліза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴
