
Кальцію бета-гідрокси-бета-метилбутират Immune-Labs HMB 800 mg, 60 капсул
470 ₴
- В наявності
- Код: CN15176
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Immune Labs HMB – це добавка, що містить активну речовину β-гідрокси-β-метилбутират кальцію, метаболіт амінокислоти лейцину. Цей компонент має потенційні переваги для підтримки організму в період тренувань.
Особливості:
- сприяє зменшенню руйнування м'язових білків і здатний сприяти зростанню та підтримці м'язової маси.
- покращує витривалість та фізичну продуктивність, що важливо для спортсменів та атлетів.
- має антиоксидантні властивості, сприяючи загальному здоров'ю організму.
- сприяє прискореному процесу відновлення після інтенсивних тренувань та змагань.
При розгляді HMB від Immune Labs, ви робите вибір на користь підтримки та покращення своєї м'язової маси, витривалості та загального здоров'я.
Рекомендації щодо застосування:
Приймати по 1 капсулі до 4 разів на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКальцію β-гідрокси-β-метилбутират 800 мг
- HMB 640 мг
Інгредієнти
Інгредієнти капсули: желатин, барвники: оксид заліза червоний, жовтий оксид заліза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕТ |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
