
Екстракт ашваганди Evolite Nutrition Ashwagandha 375 mg, 100 вегакапсул
505 ₴
- В наявності
- Код: CN15038
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Evolite Nutrition Ashwagandha 375 mg – це натуральна добавка, розроблена для підтримки фізичної та емоційної стабільності. Ашваганда, також відома як індійський женьшень, росте в різних куточках світу і відома своїми адаптогенними властивостями.
Особливості:
- допомагає знизити стрес, підвищити рівень енергії та покращити психоемоційний стан.
- допомагає краще справлятися зі стресом та зовнішніми негативними впливами.
- може допомогти зменшити тривожність, підтримуючи здоровий психічний стан.
- покращує самопочуття та заспокоює.
- підтримує імунну систему
Рекомендації щодо застосування:
Приймати по 1 капсулі раз на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт ашваганди (Withania Somnifera) (корінь) 375 мг
- вітаноліди 26 мг
Інгредієнти
Інгредієнти капсули: гіпромелоза, барвники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolite Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴
