
Наттокіназа Healthy Origins Nattokinase 100 mg, 180 вегакапсул
2 300 ₴
- В наявності
- Код: CN13779
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Healthy Origins Nattokinase 100 mg - натуральна харчова добавка на основі наттокінази, що є фібринолітичним ферментом, який витягується з популярного японського харчового натто.
Особливості:
- підтримує серцево-судинне здоров'я
- допомагає підтримувати нормальний кровотік
- підтримує нормальні функції згортання крові
Натто - це продукт, схожий на сир, який виготовляється шляхом додавання Bacillus natto до варених соєвих бобів без ГМО. Nattokinase Healthy Origins гарантовано не містить сої, оскільки після процесу ферментації та очищення не залишається жодної залишкової кількості сої. Наттокіназу слід використовувати як частину дієти та програми вправ для підтримки нормального кровообігу.
Як приймати:
Приймайте по одній капсулі 1-2 рази на день разом із їжею.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаНаттокіназа 2000 FUs (забезпечує 2000 фібринолітичних одиниць активності) 100 мг
Інгредієнти
Рослинна капсула (целюлоза, вода), мікрокристалічна целюлоза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Healthy Origins |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 180 |
| Призначення | Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴


