
Натуральна добавка Life Extension Optimized Garlic, 200 вегакапсул
1 280 ₴
- В наявності
- Код: CN11381
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Life Extension Optimized Garlic - створений для підтримки реакції організму на окислювальний стрес, посилення клітинної детоксикації та підтримку імунної відповіді.
Особливості:
- Забезпечує серцево-судинну підтримку
- Допомагає посилити імунну відповідь
- Допомагає з клітинною детоксикацією
- Підтримує здорову функцію тромбоцитів
Часник покращує смак соусу для пасти, але численні переваги для здоров'я, що рекламуються вченими, роблять його ще смачнішим доповненням до вашого щоденного раціону.
Як приймати:
Приймайте по дві (2) капсули від одного до чотирьох разів на день під час важкої їжі або за рекомендацією лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиЕкстракт часнику (цибулина) [станд. до 10 000 ppm алліцинового потенціалу] 1200 мг
Інгредієнти
рослинна целюлоза (капсула), мікрокристалічна целюлоза, рослинний стеарат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 200 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Екстракт часнику |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴


