
Натуральна добавка Nature's Way Burdock Root, 100 вегакапсул
705 ₴
- В наявності
- Код: CN10706
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Nature's Way Burdock Root - покращує загальне самопочуття, зміцнює імунітет, оздоровлює волосся та шкіру.
Особливості:
- загальне зміцнення імунітету;
- зменшення інтенсивності запальних процесів;
- виведення зайвої рідини із організму;
- має жовчогінну дію;
- підтримання нормального травлення;
- оздоровлення шкіри та волосся;
- зменшує болючі відчуття при захворюваннях суглобів.
Спочатку лопух виростав у Європі та Північній Азії, але тепер росте по всьому світу. Він використовувався протягом сотень років в японській та китайській культурах як рослинна добавка.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули тричі на день, бажано під час їди.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиОрганічний лопух (корінь) 950 мг
Інгредієнти
Капсула рослинного походження (гіпромелоза), целюлоза, магнію стеарат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴


