
Натуральна добавка Nature's Way Beet Root, 100 вегакапсул
585 ₴
- В наявності
- Код: CN10693
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Nature's Way Beet Root - підтримує антиоксидантні шляхи та активність видалення вільних радикалів.
Буряк - це поширений коренеплід, який ви, ймовірно, їли в салатах або гарнірах; буряк може бути червоним, жовтим, фіолетовим або білим. Корінь буряків — один із найпопулярніших рослинних засобів на сучасному ринку.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули тричі на день, бажано під час їди.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиБуряк (корінь) 1 г
Інгредієнти
капсула рослинного походження (гіпромелоза), целюлоза, діоксид кремнію, магнію стеарат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴


