
Бинти на коліна Power System PS-3700, Black/Blue
990 ₴
- В наявності
- Код: CN11897
Колінні бинти Power System PS-3700 призначені для пауерліфтингу та інтенсивних тренувань в інших спортивних дисциплінах. Вони відрізняються від звичайних медичних бинтів більшою жорсткістю і дозволяють спортсмену піднімати вагу значно без ризику розтягування зв'язок.
Бинти для присідання мають одну основну функцію – призначені для захисту суглобів від травматизму. Але не всі знають про те, що крім цього, бинти для колін допомагають виконувати присіди з солідними вагами.
Як матеріал виготовлення використаний бавовна з додаванням еластану, що забезпечує підтримку і компресію коліна.
У комплекті пара.
Технічні характеристики:
- Колір - Чорно-Синій
- Комплект - Пара
- Довжина: 2 м
- Ширина: 8 см
- Матеріал: бавовна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Вид | Еластичні бинти |
| Висота в пакованні | 5 |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Довжина: | 2 |
| Застосування | Для жиму, Для присідань, Для тяги |
| Застежка | З липучкою |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Хлопок/Еластан |
| Частина тіла | Колінний суглоб |
| Ширина в упаковці | 10 см |
| Ширина, см | 8 |
- Ціна: 990 ₴


