
Натуральна добавка Solaray Saw Palmetto 160 mg, 60 капсул
1 125 ₴
- В наявності
- Код: CN10328
Solaray Saw Palmetto 160 mg підтримує здорові функції сечових шляхів та передміхурової залози.
Значною проблемою для багатьох старшого віку є розвиток патологій передміхурової залози. У 50% випадків чоловіки після 40-50 років страждають на синдром збільшеної простати, що виражається в частому відвідуванні туалету (особливо в нічний час), болях при сечовипусканні, проблемах з ерекцією.
Особливості:
- Зміцнює чоловічу репродуктивну систему
- Підтримує сечостатеву систему
- Відсутній негативний вплив на гормональний фон
Крім сприятливого впливу на здоров'я передміхурової залози, екстракт плодів пальми сереноа відомий і своїми властивостями нормалізації вироблення гормонів у жіночому організмі. Його також нерідко використовують для стимуляції здорового росту волосся та запобігання їх випаданню.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день із їжею або склянкою води. Бажано під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт Со Пальметто (Serenoa repens) (ягідне масло) 160 мг
Інгредієнти
Капсула (гліцерин, желатин), оливкова олія першого віджиму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solaray |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи |
| Стать | Чоловічий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 125 ₴
