
Натуральна добавка Swanson Cat's Claw 500 mg Full Spectrum, 100 капсул
410 ₴
- В наявності
- Код: CN7236
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Swanson Cat's Claw – це трав'яна формула з антиоксидантом, що походить з тропічних лісів Перу.
Цей продукт містить алкалоїдні сполуки, які сприяють поживній підтримці здорової імунної системи.
Особливості:
- Потужний трав'яний антиоксидант із тропічних лісів Перу.
- Містить алкалоїдні сполуки для підтримки здорової імунної системи
- Підтримує цілісність суглобів, рухливість та гнучкість
Як приймати:
Приймати по дві капсули щодня, запиваючи водою.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиКори котячого пазура (Uncaria tomentosa) 1000 мг
Інгредієнти
желатин, рисове борошно, магнію стеарат, діоксид кремнію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
