
Лютеїн MST Nutrition Lutein 40 mg, 60 капсул з екстракту квіток чорнобривця
875 ₴
- В наявності
- Код: CN13378
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MST Lutein 40 mg - натуральна харчова добавка, що містить два потужні антоксиданти, здатні захистити зір від вільних радикалів. Лютеїн здатний перешкоджати погіршенню стану кришталика (помутніння) та руйнуванню сітківки ока.
Особливості:
- Захист від окислення кришталика ока, допомога у збереженні гостроти зору
- Фільтрування шкідливих для зору довгих синіх хвиль
- Завдяки антиоксидантним властивостям нейтралізує вільні радикали, що ушкоджують сітківку.
- Захист від вікових захворювань очей, таких як катаракта та дегенерація жовтої плями
- Разом із зеаксантином лютеїн поглинає надмірну енергію фотонів та знищує вільні радикали, які можуть ініціювати пошкодження клітин ліпідної мембрани.
- Зниження рівня поганого холестерину в крові
- Зниження ймовірності захворювання на інфаркт або інсульт
- Позитивний вплив на стан та функції серцево-судинної системи
- Пригнічення процесів тромбоутворення
- Стабілізація показників цукру в крові
- Нормалізація внутрішньоочного тиску
- Омолоджуюча дія та уповільнення природних процесів старіння
- Поліпшення стану шкірних покривів
Лютеїн – це природний пігмент, який належить до групи каротиноїдів. Найбільша концентрація лютеїну та його похідного – зеаксантину була виявлена у жовтій плямі сітківки. Оптимальна кількість лютеїну та зеаксантину в очній сітківці необхідна для гостроти зору та підтримки зорової функції.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі щодня, запиваючи великою кількістю рідини (200 мл).
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЛютеїн (з екстракту квіток чорнобривця) 40 мг
Зеаксантин 2 мг
Інгредієнти
Желатин, гліцерин, очищена вода
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для органів зору |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴

