
Натуральна добавка Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin, 59 мл - Ваніль-цитрус
505 ₴
500 ₴
- В наявності
- Код: CN7959-1
Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - допомагає підтримувати здорові цикли сну / неспання, сприяє зміцненню імунної системи.
Мелатонін - це гормон, отриманий з амінокислоти триптофану. Мелатонін в основному синтезується шишкоподібної залозою і виділяється переважно вночі, полегшуючи засинання. Крім підтримки здорового сну, мелатонін має сильні антиоксидантні властивості і, як було виявлено, зміцнює здоров'я імунної системи, сприяє нормальній функції мозку і багато іншого.
Властивості:
- Сприяє нормальному сну
- Допомагає збалансувати циркадні ритми і імунну функцію
- Допомагає підтримувати здоров'я клітинної ДНК
- Допомагає знизити вплив окисного стресу і вільних радикалів
Вікове зниження когнітивних функцій може бути прямо пов'язане з рівнем мелатоніну. Добавки з мелатонином можуть допомогти забезпечити нормальну антиоксидантний захист мозку і підтримку когнітивної функції.
Як приймати:
Приймати один (1) мл за 30-60 хвилин до сну або за призначенням лікаря. 1 мл відповідає приблизно 20 краплям.
Вміст елементів у 1й порції:
1 млВуглеводи 1 г
Мелатонін 3 мг
Інгредієнти
Гліцерин, очищена вода, ароматизатори, аравійська камедь, лимонна кислота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 10 |
| Вміст порції | 1 мілілітр |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 59 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для мозку, Для поліпшення сну |
| Смак | Ваніль-цитрус |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Мелатонін |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 500 ₴
