
Натуральна добавка Sporter Melatonin 5 mg, 60 капсул
255 ₴
- В наявності
- Код: CN7392
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sporter Melatonin 5 mg – це добавка на основі «гормону сну», призначена для підтримки нормальних циркадних ритмів. Продукт допомагає організму налаштуватися на відпочинок та сприяє більш швидкому засинанню.
Особливості Sporter Melatonin 5 mg:
- Містить мелатонін для корекції біоритмів.
- Сприяє природному регулюванню циклу «сон-неспання».
- Не викликає звикання під час правильного використання.
Мелатонін виробляється організмом у темряві, але стрес, штучне освітлення та гаджети можуть впливати на цей процес. Додатковий прийом мелатоніну допомагає підтримувати необхідний рівень гормону, забезпечуючи умови для глибокого та якісного сну.
Переваги Sporter Melatonin 5 mg:
- Сприяє скороченню часу, необхідного для засинання.
- Допомагає покращити якість нічного відпочинку.
- Допомагає адаптуватися при зміні часових поясів (джетлаг).
- Сприяє відчуттю бадьорості після пробудження.
Рекомендовано людям з нестабільним графіком сну, змінним режимом роботи або при частих перельотах.
Як приймати Sporter Melatonin 5 mg:
Приймайте по одній капсулі за 30 хвилин до сну. Запивайте водою. Не приймайте перед керуванням автомобілем. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаМелатонін 5 мг
Інгредієнти
мікрокристалічна целюлоза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для мозку, Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
