
Натуральна добавка MST Nutrition Spirulina, 90 таблеток
585 ₴
- В наявності
- Код: CN7179
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MST Spirulina - підходить для підтримки імунітету, особливо в період загострення сезонних ГРВІ та при підвищених навантаженнях.
Добавка для профілактики проблем із серцево-судинною системою. Цей продукт сприяє розрідженню крові, що знижує ймовірність утворення тромбів. Також використовується в програмах очищення організму. Сприяє як виведенню шлаків, так і нормалізації мікрофлори кишківника.
Як приймати:
Рекомендується розпочати прийом із 1 таблетки на день. Через 3 дні дозування можна збільшити до 2 таблеток.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаСпіруліна 500 мг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴
