-1%

Натуральна добавка Bluebonnet Nutrition Targeted Choice Urinary Tract Support, 60 вегакапсул
990 ₴
980 ₴
- В наявності
- Код: CN5183
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bluebonnet Targeted Choice Urinary Tract Support — рослинна добавка, призначена для підтримки здоров'я сечостатевої системи та сечовивідних шляхів. Інгредієнти, що входять до складу, діють м'яко. Продукт підходить всім повнолітнім людям.
Особливості Bluebonnet Targeted Choice Urinary Tract Support:
- Підтримка здоров'я сечоводів.
- Нейтралізація вільних радикалів.
- Містить екстракт журавлини та манозу.
- Утримує екстракти насіння гарбуза та кореня кульбаби.
- містить гібіскус і вітамін С.
Основа добавки - екстракт журавлини та маннозу. Також у складі присутні екстракти насіння гарбуза та кореня кульбаби, гібіскус та вітамін С.
Переваги Bluebonnet Targeted Choice Urinary Tract Support:
- Рослинна добавка.
- Підходить всім повнолітнім людям.
- Має антиоксидантні властивості (нейтралізація вільних радикалів).
Ця добавка використовується для підтримки сечостатевої системи.
Як приймати Bluebonnet Targeted Choice Urinary Tract Support:
Приймайте по дві капсули один раз на день. Капсули слід ковтати повністю, запиваючи склянкою чистої води. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для загального відновлення, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Капсулі, Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴
