-21%

Форма для випікання кексів Krauff 26-184-027 30x20,7x3,3 см
446 ₴
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3743719
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки тортів Krauff 26-184-027
Форма для випічки тортів Krauff 26-184-027 можна використовувати для випічки. Кожна господиня тішитиметься присутністю такої форми на кухні. Форма багаторазового використання, відмінно моться проточної води або в посудомийній машині з мінімальним використанням миючих засобів.
Характерики:
- Тип: форма
- Призначення: для випічки кексов
- Матеріал: силікон
- Кількість у пакунку: 1 шт
- Мити в посудомийній машині
- Конструкція форми: цілісна
- Розміри: 30x20,7x3,3 см
- Колір: червоний
- Пружник: Krauff
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krauff |
| Висота стінок | 33 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
