-21%

Дошка обробна Vinzer VZ-50547 39x28x1 см темно-сіра
781 ₴
615 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5187161
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обробна дошка Vinzer
Обробна дошка Vinzer незамінна кухонна помічниця. Абсолютно екологічна. На ній не залишаються насічки від ножа та залишки продуктів, що перешкоджає розмноженню мікробів. Гладка поверхня не вбирає запахів і легко миється. Дошка довго служитиме на Вашій кухні.
Характеристики:
- Тип: дошка кухонна
- Матеріал: пластик
- Форма: прямокутна
- Кількість предметів: 1
- Антибактеріальний захист
- Легко миється
- Виробник: Vinzer
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinzer |
| Довжина | 390 мм |
| Ручка | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴



