-21%

Деко прямокутне Empire Нео EM-2131 60х40х2.5 см сріблясте
709 ₴
558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5173538
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ливо прямокутне Empire Нео
Ливо прямокутне Empire Нео виготовлене з алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям. Поверхня має захисні властивості, гігієнічна, її легко чистити. Не входить у хімічні реакції і змінює смак продуктів.
Характеристики:
- Тип: лист
- Призначення: для випікання
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Форма: прямокутна
- Колір: сріблястий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Довжина | 600 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴
