-32%

Форма для запікання KitchenAid СС003299-001 33х22х5, 5 см сіра
3 627 ₴
2 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4759079
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання KitchenAid
Форма для запікання KitchenAid дозволяє готувати з мінімальною кількістю жиру. Великий плюс форми ще й у тому, що їжа в ній не пригорає і не пристає до стін. Тісто пропікається рівномірно, виходить повітряним, легко знімається із форми. Придатний і для повільного гасіння, для отримання особливої консистенції продукту, наприклад, лазаньї або іншої страви. Форма не вимагає особливого догляду, її можна мити в посудомийній машині. При дбайливому поводженні вона прослужить вам довгий час!
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: універсальна
- Матеріал: вуглецева сталь
- Форма: прямокутна
- Колір: сірий
- Виробник: KitchenAid
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Довжина | 330 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 330 мм |
| Призначення форми | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 463 ₴





