-21%

Форма силіконова для випічки кексів Empire Метелики EM-7119 4х23х32 см
153 ₴
121 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2038374
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова для випікання кексів Empire Метелики EM-7119
Форма силіконова для випікання кексів Empire Метелики EM-7119 виготовлена з силікону. Завдяки спеціальному покриттю їжа при випіканні не пригоряє і легко знімається.
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для випічки кексів
- Матеріал: силікон
- Форма: фігурна
- Антипригарне покриття
- Можна мити в посудомийній машині
- Кількість осередків: 6
- Розміри: 4х23х32 см
- Колір: червоний
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴
