-21%

Форма силіконова для випічки Empire Creme EM-3150 7х11х30 см
220 ₴
174 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3819217
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма випічки Empire Creme EM-3150
Форма для випічки Empire Creme EM-3150 Виготовлено з силікону. Завдяки спеціальному покриттю їжа під час випікання не пригоряє і легко знімається.
Характерики:
- Тип: форма
- Призначення: для випічки
- Матеріал: силікон
- Форма: прямокутна
- Антипригарне покриття
- Мити в посудомийній машині
- Розміри: 3х11х30 см
- Колір: білий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴
