-15%

Форма для десерту Empire Кекс із бантом EM-0053 30х18х4 см
140 ₴
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3606924
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для десерта Empire Кекс з бантом EM-0053
Формування десерту Empire Кекс з бантом EM-0053 з високоякісного силікона. Матеріал міцний і естетичний. Можна використовувати в посудомийній машині.
Характерики:
- Тип: форма
- Призначення: для десерту
- Матеріал: силікон
- Кількість комірок: 6
- Мити в посудомийній машині
- Конструкція форми: цілісна
- Розмір: 30x18x4 см
- Колір: різні кольори
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

