-21%

Форма для випікання Gipfel Marble GP-1872 27,5x14x7 см
645 ₴
508 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4710804
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки Gipfel Marble
Форма для випікання Gipfel Marble виготовлена зі сталі. Форма зі сталі має високу теплопровідність, відрізняється хорошими антипригарними властивостями. Форму легко та зручно зберігати.
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для випікання
- Матеріал: сталь
- Кількість в упаковці: 1
- Форма: прямокутна
- Колір: сірий
- Серія: Marble
- Виробник: Gipfel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gipfel |
| Довжина | 275 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴
