-21%

Дошка обробна Empire EM-2604 34х24.5х1 см
563 ₴
443 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4271775
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка обробна Empire
Обробна дошка Empire незамінна кухонна помічниця. Абсолютно екологічна. На ній не залишаються насічки від ножа та залишки продуктів, що перешкоджає розмноженню мікробів. Гладка поверхня не вбирає запахів і легко миється. Дошка довго служитиме на Вашій кухні.
Характеристики:
- Тип: дошка кухонна
- Матеріал: пластик
- Форма: прямокутна
- Кількість предметів: 1
- Легко миється
- Колір: білий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴
