
Транс-ресвератрол VitalHarmony Resveratrol 250 mg, 30 капсул для антиоксидантного захисту
783 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN16913
VitalHarmony Resveratrol – це продукт рослинного походження, що містить поліфенол ресвератрол. Це з'єднання природним чином зустрічається у шкірці червоного винограду та деяких інших рослинах.
Особливості Resveratrol:
- Натуральне джерело поліфенолів.
- Має антиоксидантні властивості.
- Кожна порція містить стандартизовану кількість речовини.
Ресвератрол відомий своєю здатністю активувати певні гени, пов'язані із захисними механізмами клітин. Він допомагає організму протистояти впливу факторів навколишнього середовища та підтримує здоров'я серцево-судинної системи на клітинному рівні.
Переваги продукту:
- Сприяє підтримці серця та судин.
- Надає антиоксидантну підтримку.
- Допомагає зберігати клітинну молодість.
Рекомендується людям, які дбають про підтримку серцево-судинної системи та антивіковий захист.
Як приймати Resveratrol:
Приймати по 1 капсулі щодня під час їжі. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаТранс-ресвератрол (50% ресвератролу) 250 мг
- ресвератрол 125 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VitalHarmony |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Латвія |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 783 ₴
