
Кофермент Q10 EverBuild Nutrition Co-Q10 High Potency, 90 вегакапсул для серця та енергії
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN16862
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Everbuild High Potency Co-Q10 100 mg – жиророзчинний антиоксидант Коензим Q10, природно присутній у всіх клітинах, підтримує роботу серця, захищає від вільних радикалів та сприяє виробленню клітинної енергії.
Особливості Everbuild High Potency Co-Q10 100 mg:
- Містить 100 мг коензиму Q10 у вегетаріанській капсулі.
- Жиророзчинна формула підвищення біодоступності.
- Натуральна форма убихинона оптимального відновлення АТФ.
- Підходить для вегетаріанців та веганів.
- Упаковка на 90 капсул – 90 днів прийому.
Переваги Everbuild High Potency Co-Q10 100 mg:
- Потужні антиоксидантні властивості захисту клітин.
- Підтримка серцево-судинної системи та нормального тиску.
- Підвищення аеробної витривалості та рівня енергії.
- Сприяння жироспаленню рахунок поліпшення метаболізму.
- Уповільнення процесів клітинного старіння.
Як приймати Everbuild High Potency Co-Q10 100 mg:
Приймати по 1 капсулі щодня під час їжі. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не заміна збалансованого харчування.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКоензим Q10 100 мг
Інгредієнти
Капсула з целюлози, Мальтодекстрин, Стеарат магнію, Кремнезем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EverBuild |
| Тип | Капсули |
| Призначення | Для серця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 16 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴
