-1%

Натуральна добавка Enzymedica Immune Defense Extra Strength, 90 капсул
2 935 ₴
2 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN15543
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Enzymedica Immune Defense Extra Strength – натуральна харчова добавка, що містить ферменти, які надають додаткову підтримку для здоров'я імунної, респіраторної систем та носових пазух.
Особливості:
- Додаткова підтримка імунітету, здоров'я органів дихання та приносових пазух
- Сприяє здоров'ю дихальних шляхів та навколоносових пазух
- Розріджує слиз, очищаючи дихальні шляхи
- З муколазою для розщеплення та виведення надлишку слизу
Immune Defense® Extra Strength містить протеолітичні ферменти, які допомагають розщеплювати небажані білки, а також додаткові ферменти, що впливають на надлишок слизу та допомагають його розщеплювати.
Як приймати:
1 капсула двічі на день натщесерце, за годину до або через дві години після їди.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКальцій (цитрат) 22 мг
Магній (цитрат) 0.06 мг
Протеаза Thera-blend™ 300000 HUT
Каталаза 100 Baker
Серрапептаза 80000 SPU
Муколаза 16 мг
Інгредієнти
100% вегетаріанська капсула (гіпромелоза, вода).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enzymedica |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для імунної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴

