
Шейкер BSN Shaker 700 мл з пружинкою, Red
200 ₴
- В наявності
- Код: CN15309
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шейкер BSN – зручний спосіб приготування коктейлів та спортивних напоїв.
Shaker BSN with metal ball спеціально розроблений для того, щоб забезпечити максимальну зручність у використанні. У комплекті з шейкером йде вінчик із нержавіючої сталі, який ефективно подрібнює великі грудочки суміші, забезпечуючи її однорідну консистенцію.
Завдяки своєму стильному дизайну та практичної конструкції цей шейкер стане незамінним аксесуаром для занять спортом та підтримки здорового способу життя.
Об'єм: 700 мл.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BSN |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 700 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип зачинення | Защіпка/заскочка |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

