
Кора котячого кігтя Nature's Way Cat's Claw Bark, 100 вегакапсул для підтримки імунної системи
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14147
Nature's Way Cat's Claw Bark – натуральна добавка, що містить екстракт кори рослини котячий кіготь. Трава з давніх-давен використовувалася для підтримки організму та підтримки імунітету.
Особливості Nature's Way Cat's Claw Bark:
- Традиційно використовується для підтримки організму.
- містить алкалоїди, флавоноїди та сапоніни.
- Підтримує циркуляцію крові.
- Підтримує серцево-судинну систему та опорно-руховий апарат.
- Сприяє підтримці колагену та сполучної тканини.
Котячий кіготь (Uncaria tomentosa) – рослина, відома своїми властивостями. Завдяки своєму складу екстракт котячого кігтя підтримує циркуляцію крові та процеси оновлення клітин організму, а також підтримує шлунково-кишковий тракт.
Переваги Nature's Way Cat's Claw Bark:
- Натуральна добавка.
- Підтримує імунітет.
- Нейтралізує вільні радикали.
- Підходить для підтримки шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи та суглобів.
Таким чином екстракт котячого кігтя стане корисним засобом для підтримки організму.
Як приймати Nature's Way Cat's Claw Bark:
Приймайте по 3 капсули двічі-тричі на день. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
3 капсулиКалорії 5 ккал
Вуглеводи 2 г
Харчова клітковина 1 г
Кора котячого кігтя 1455 г
Інгредієнти
Капсула з рослинної сировини (гіпромелоза), целюлоза, магнію стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 3 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 33 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Котячий кіготь |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 520 ₴

