
Комплекс екстрактів VPLab Ultra Sleep, 60 капсул для гарного сну
620 ₴
- В наявності
- Код: CN14191
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VPLab Ultra Sleep - це біологічно активна добавка, яка допомагає покращити якість сну. Вона містить комбінацію рослинних екстрактів, які сприяють розслабленню та заспокоєнню, а також нормалізують вироблення мелатоніну.
Особливості:
- Містить екстракти пасифлори, меліси, валеріани та 5-гідрокситриптофану.
- Допомагає покращити якість сну.
- Зменшує тривожність та стрес.
- Сприяє розслабленню та заспокоєнню.
- Нормалізує вироблення мелатоніну.
Більш детальний опис:
Пасифлора, меліса і валеріана - це рослинні екстракти, які мають заспокійливі та розслаблюючі властивості. Вони допомагають зменшити тривожність та стрес, які можуть порушувати сон.
Як приймати VPLab Ultra Sleep:
Рекомендується приймати по 1 капсулі за 30 хвилин до сну.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт трави пасифлори (Passiflora incarnata) 100 мг
Екстракт листя меліси (Melissa officinalis) 75 мг
Екстракт кореня валеріани (Valeriana officinalis) 50 мг
Сухий екстракт трави ромашки (Matricaria recutita) 50 мг
Інгредієнти
оболонка капсули (желатин)антистежувач (мікрокристалічна целюлоза), магнію стеарат, діоксид кремнію, тальк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


