
Зменшений L-глутатіон Healthy Origins L-Glutathione Reduced 250 mg, 150 вегакапсул
2 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13711
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Healthy Origins L-Glutathione Reduced 250 mg - харчова добавка, що містить глутатіон. Це речовина природного походження, що є біологічно активною трипептидною сполукою сіро-амінокислоти, що містить три амінокислоти: L-цистен, L-глутамінову кислоту і гліцин.
Глутатіон – важливий водорозчинний антиоксидант, який відіграє роль у захисті організму від вільних радикалів. Вільні радикали можуть викликати окислювальний стрес, що може призвести до передчасного старіння клітин.
Як приймати:
Дорослим приймати по одній (1) капсулі на день, бажано під час їди.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаL-глутатіон зменшений (Setria®) 250 мг
(як N-(N-L-гамма-глютаміл-L-цистеїніл)гліцин)
Інгредієнти
Рослинна капсула (гіпромелоза), кремнезем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Healthy Origins |
| Призначення | Антиоксиданти |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 150 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 150 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴
