
Альфа-ліпоєва кислота Healthy Origins Alpha Lipoic Acid 600 mg, 150 вегакапсул
1 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13687
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Healthy Origins Alpha Lipoic Acid чудовий засіб для зміцнення кровоносних судин, нормалізації вуглеводного обміну та рівня цукру в крові.
Особливості:
- Підтримує вироблення клітинної енергії
- Може підтримувати здоров'я серцево-судинної системи
- Підвищує антиоксидантну активність
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі раз чи двічі на день
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаАльфа-ліпоєва кислота 600 мг
Інгредієнти
Рослинна капсула (гіпромелоза, вода), лаурат кальцію, діоксид кремнію, мікрокристалічна целюлоза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Healthy Origins |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 150 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 150 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴

