-1%

Натуральна добавка Source Naturals Policosonol Cholesterol Complex, 60 таблеток для зниження рівня холестерину
1 455 ₴
1 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13600
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Source Naturals Policosonol Cholesterol Complex являє собою біоузгоджену формулу, яка підтримує здоров'я холестерину, допомагаючи підтримувати кілька взаємозалежних органів та систем організму: серце, кровоносні судини, нервову систему, щитовидну залозу, печінку та шлунково-кишковий тракт.
Особливості:
- допомагає контролювати рівень холестерину
- підтримує серцево-судинну систему
- допомагає покращити травлення
Policosonol також має інші корисні властивості, такі як покращення функції печінки та зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
Якщо ви шукаєте спосіб зменшити рівень холестерину в крові, Policosanol Cholesterol Complex від Source Naturals - це хороша можливість.
Як приймати:
Приймати 3 пігулки після вечері.
Вміст елементів у 1й порції:
3 таблеткиКалорії 10 ккал
Вуглеводи 1 г
Вітамін С (аскорбінова кислота) 600 мг
Вітамін Е (d-альфа-токоферилсукцинат) 134 мг (200 МО)
Вітамін В3 (інозитол гексанікотинат) 500 мг
Вітамін В8 (інозитол гексанікотінат) 643 мг
Йод (йодид калію) 150 мкг
Хром (поліхроматинат хрому [ChromeMate] та піколінат хрому) 100 мкг
Натрій 15 мг
Фітостероловий комплекс 750 мг
- бета-ситостерол 300 мг
Часник (цибулина) 600 мг
Куркума (кореневище) 600 мг
Екстракт надземних частин артишоку 350 мг
Екстракт листя зеленого чаю 100 мг
Концентрат ізофлавонів сої 100 мг
- ізофлавони 40 мг
Екстракт гуггулу (гуггулстерони) 100 мг
Екстракт листя гінкго (флавонових глікозидів та терпенових лактонів) 60 мг
Екстракт цільної рослини/кореня кульбаби 50 мг
Екстракт глоду 50 мг
Мірицетин (листя/екстракт кори чорниці) 30 мг
Полікозанол (цукрова тростина) 20 мг
Інгредієнти
Стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь, гідроксипропілцелюлоза, діоксид кремнію та магнію стеарат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Вітаміни, Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 20 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для мікрофлори, Для загального оздоровлення, Для травлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴
